Pārlekt uz galveno saturu

A/S Elis Tekstila Serviss aicina darbā iekšējo klientu servisa pārstāvi

Bukaišu iela 9, Rīga / Beztermiņa līgums - 2024.23.05

Galvenie darba pienākumi:

  • Savlaicīga un precīza iekšējās informācijas apstrāde un ievadīšana sistēmā,
  • Informācijas pieņemšana un nodošana attiecīgai nodaļai,
  • Ienākošo un izejošo zvanu/e-pastu apstrādāšana,
  • Apmeklētāju pieņemšana un koordinēšana,
  • Klientu aptauju veikšana,
  • Darbs ar klientiem nemaksātājiem,
  • Līgumu apstrāde un atskaišu sagatavošana.

Prasības:

  • Labas komunikācijas spējas,
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas,
  • Labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku,
  • Precizitāte un ātra informācijas uztvere,

Mēs piedāvājam:

  • Bruto mēneša darba alga no 1181,00 – 1741,00 EUR,
  • Sociālās garantijas,
  • Veselības apdrošināšanu,
  • Bonusa karti veselības un ēdināšanas izdevumu apmaksai
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Pieteikuma vēstules un CV, lūdzu, sūtīt uz e pasta adresi lv.vakances@elis.com

Mūsu kontakti

Sazinieties ar mums! Ar prieku Jums palīdzēsim!

Aizpildīt pieteikumu

*Obligāti aizpildāmie lauki

Kontaktinformācija

Jūsu juridiskais vārds ir vārds, kas redzams jūsu oficiālajos dokumentos.

Ziņojums

Papildus informācija

Pielikumi

Pievienot CV un citus dokumentus (maksimālais izmērs 2MB)

  • A/S Elis Tekstila Serviss aicina darbā iekšējo klientu servisa pārstāvi
  • Bukaišu iela 9, Rīga / Beztermiņa līgums

*Obligāti aizpildāmie lauki!

Ziņojums

Pielikumi

Aizpildiet kontaktformu!